Nantucket Sinks - 15" Outdoor Use Stainless Steel Undermount Bar/Prep Sink Model# AW1518-16
Skip to product information
15" Outdoor Use Stainless Steel Undermount Bar/Prep Sink.
Technical Specifications
Overall Dimensions 15" x 18" x 10"
Interior Dimensions 13" x 16"
Grid Dimensions 12.5" x 15.5"
Drain Dimensions 3.5"
  • Additional Information
    • Designed for use Outdoors and Marine Use.
    • Laser Welded 16 Gauge Stainless Steel
    • Small Radius Corners 10mm - Easier Cleaning